Energie-k wonen symposium Weert Energie

  • published on: mei 19, 2025

Datum: Dinsdag 10 juni 2025

Locatie: | Theater de Huiskamer

Tijd: 19.00 – 21.30 uur

Entree: gratis

Betreft: Titel van mini-symposium “’ ENERGIE-k wonen en werken in Weert’.

Organisator: Een mini-symposium georganiseerd door coöperatie WeertEnergie, voor de inwoners en ondernemers in Weert.

Er is veel te doen rondom de energievoorziening in ons land; leveringszekerheid, schommelende prijzen, netwerkcongestie, eisen van de overheid en Europa, en dat in een geopolitiek onzeker landschap.

Wat betekent dit in de praktijk voor de inwoners en de ondernemers in Weert? Kunnen onze bedrijven nog gewoon blijven ondernemen? Kunnen nieuwbouwwijken nog gebouwd worden?

Daarover organiseert WeertEnergie een mini-symposium voor inwoners en ondernemers van Weert:  ‘ENERGIE-k wonen en werken in Weert’.

Sprekers zijn:

  • Sanne de Boer, senior energy Transition Analyst bij de Rabobank en auteur van het boek ‘energietransitie uitgelegd’
  • duo presentatie van Sven Maas, duurzaamheids coördinator gemeente Weert en Eugene Kuis programmatrekker Energietransitie gemeente Weert
  • Theo Jongeling, voorzitter coöperatie WeertEnergie.

Bent u geïnteresseerd in wat er de komende jaren speelt in Weert op gebied van energie en hoe we daarmee om kunnen gaan, kom dan naar dit mini-symposium.

De toegang is gratis, aanmelden kan via WeertEnergie.

  • Aantal keer bekeken: 85 keer

Dit bericht delen?

Misschien zijn deze berichten ook interessant...