
Boeken- en Platenmarkt Harmonie
Op zondag 22 september 2024 organiseert de harmonie van het Heilig Hart een boeken- en platenmarkt in het Buurthuis Moesel (Christinelaan 25 in Weert) U bent van harte welkom van 10.00 – 17.00 uur. De toegang is € 1,00.
U kunt op deze markt terecht voor boeken, platen en CD’s.
De boeken zijn niet afzonderlijk geprijsd. U betaalt per kg.
Het aanbod van de boeken is zeer divers en door onze vrijwilligers zorgvuldig gesorteerd waardoor u heel gericht kunt zoeken. We vullen de “leegtes” steeds weer op met nieuwe boeken. Zoekt u iets speciaals, vraag het de vrijwilligers van de harmonie die op deze dagen aanwezig zijn.
Heeft u nog boeken, platen of CD’s om aan te bieden, dan kunnen deze op afspraak worden gebracht. Dit kan vanaf 26 augustus a.s. Afspraak gelieve te maken via vlooienmarkt@harmonieheilighart.com of info@harmonieheilighart.com
Komt gerust een kijkje nemen op 22 september.
Dit bericht delen?
Misschien zijn deze berichten ook interessant...
Inhoudsopgave
Kies een categorie
Meest recente berichten
3 december 2025
2 december 2025



