Terugblik op ZomerHei-jFeest
Het was Zomer, het was in de Hei-j en het was Feest!
Met een knalschot wilden we het ZomerHei-jFeest laten openen door wethouder Cardinaal op een ballon met confetti te laten schieten. Vervolgens liet een aantal kinderen zien wat ze allemaal muzikaal in hun mars hadden: De Hei-j had inderdaad talent! Voor het dansen waren de winnaressen Lyn Kluitmans en Tara Meuwissen. De grootste zangtalenten bleken Lieke Fonteijn en Lotte Janssen te zijn. Alle deelnemers kregen een vrijkaartje voor de kermis, maar de winnaressen natuurlijk enkele extra! En de grote bekers waren ook zeker op hun plaats!
De jeugdharmonie nam het daarna over, gevolgd door de grote harmonie.
Marleen Mols en haar collega artiesten zorgden aansluitend voor een knallende Limburgse Avond. De ene muzikant volgde de ander op en de sfeer zat er al snel goed in. Vooral Marleen zelf en Patrick Pesch brachten de zaak lekker in beweging. Ook het duo X-Elle swingde de pan uit.
Zondag werd er door een groep mensen gebarbecued terwijl de markt van start ging. Ruim dertig kramen met voor elk wat wils.
Intussen speelden Mark en Wilhelmien weer de sterren van de hemel. Ook de kermis draaide natuurlijk de hele tijd lekker door.
Maandag de fietsversierwedstrijd. De kinderen hadden zich, samen met opa’s, oma’s, oppassen en moeders, ingespannen en kwamen trots aanfietsen. De fiets met de mooiste kleuren, die van Lyn Heymans, ging met de eer strijken.
Tenslotte was ’s avonds nog het optreden van Balasino, een mooie afsluiting.
Super! Bedankt allen! Graag tot volgend jaar!
Bart, Pieter, Evert, John, Hennie, Geert, Christian en Henny
| Volgende > |
|---|


